S permanentkou Bílých Tygrů sleva 30 % na zboží adidas v prodejně Lion Sport!

Date of publication Author Klub

Liberec - Bílí Tygři si pro permanentkáře každý rok připravují řadu skvělých odměn a výhod. Jako již tradičně mezi ně patří také sleva na zboží adidas v prodejně Lion Sport, která se nachází v libereckém nákupním centru Géčko.

Pokud chcete využít slevu ve výši 30 %, stačí ve zmíněné provozovně předložit svou permanentní kartu. Následně vám bude sleva odečtena z ceny nákupu. Slevu lze využít na veškeré nezlevněné produkty adidas včetně novinek z aktuálních kolekcí. Nelze ji však sčítat s jinými akcemi. Pokud si tak například vyberete zboží, které je již ve slevě, bude sleva ze základní ceny upravena na výši 30 %.

Prodejnu Lion Sport naleznete v nákupním centru Géčko. Otevřena je každý den od 9 do 20 hodin. Její kompletní sortiment si můžete prohlédnout ZDE.

Využijte výhod své permanentky a vybavte se v prodejně Lion Sport se slevou ve výši 30 %! Oblečení adidas od společnosti Lion Sport obléká rovněž A-tým Bílých Tygrů Liberec.