Aktuální zprávy

Adam Dlouhý se vrací z hostování v Chomutově, opačným směrem míří Lukáš Vantuch

Liberec - Adamu Dlouhému končí hostování v Chomutově, od 1. února se opět připojí k týmu Bílých Tygrů. Dres Pirátů pro změnu oblékne ve zbytku sezony Lukáš Vantuch, který bude v Chomutově hostovat.

Mladý útočník Adam Dlouhý zamířil původně na měsíční hostování do Chomutova už 28. listopadu. Později bylo jeho hostování prodlouženo do konce ledna. Od 1. února se tedy znovu připojí k týmu Bílých Tygrů. Teoreticky bude moci nastoupit už do pátečního zápasu na ledě Chomutova.

V dresu Chomutova naskočil do celkem dvaceti utkání, v nichž posbíral čtyři kanadské body za jeden gól a tři asistence. Předtím stihl v extralize také čtyři starty v Liberci, během nichž přidal jednu branku, jinak odehrál 22 zápasů v prvoligové farmě v Benátkách nad Jizerou. Ve zbytku sezony bude pokračovat pod Ještědem.

Opačným směrem zamíří urostlý útočník Lukáš Vantuch. Ten by měl na hostování v Chomutově strávit zbytek sezony 2017/18. Bílí Tygři se sice s Piráty utkají už v pátek, vzhledem ke zdravotním důvodům, kvůli nimž neodehrál ani nedělní zápas v Mladé Boleslavi, však do pátečního utkání Vantuch nezasáhne.

Liberecký obr si kryje kotouč

Související