Adam Klapka vstřelil svůj první gól v národním týmu!

Date of publication Author Vladimír Vykoukal

Chomutov/Liberec - České reprezentaci se zatím pod vedením nového finského kouče Kariho Jarolena v přípravných zápasech daří. Poté, co dvakrát porazila Rakousko, teď jasným poměrem přemohla i Německo. A na vítězství se významně podílel i jeden Tygr!

Pro Adama Klapku byl duel proti Německu teprve druhým v národním týmu, nervozita na něm ovšem znát nebyla. Parádní akci předvedl ve 12. minutě, když po přiťuknutí Patrika Zdráhala vjel do útočného pásma a po přesné ráně z pravého kruhu se mohl radovat z první branky v české reprezentaci. Výborným cloněním brankáři následně přispěl i k přesilovkovému gólu Jiřího Černocha.

Od začátku týdne se kromě Klapky se s týmem připravuje i liberecký brankář Petr Kváča, který ještě do zápasu nezasáhl. Češi nakonec Němce porazili 6:2, už v pátek je ale se stejným soupeřem v Chomutově čeká odveta.