Bílí Tygři a Nadace SYNER přivezli dárky dětem v dětském domově ve Frýdlantě.

Date of publication Author Martin Kadlec

Bílí Tygři na středeční návštěvě dětského domova ve Frýdlantě v Čechách prožili generálku na štědrý večer. Čtveřice hráčů – Martin Čakajík, Martin Bartek, Jan Víšek a Jakub Čutta do domova doprovázela reprezentantku Nadace SYNER Evu Syrovátkovou, aby tu společnými silami rozdali dětem vánoční dárky dle jejich nejtajnějších přání.

Příjemné odpoledne zahájily děti zábavným vystoupením, kde vedle tradičních koled nechyběly ani populární písně, básně a dokonce i výrazový tanec. Brzy tak byla ve společenské místnosti domova uvolněná a příjemná nálada, kterou ještě vylepšili hráči Tygrů, kteří si zahráli na "Ježíšky" a rozdávali dárky.

Jakub Čutta v obležení
Poté už byly Martinové Bartek s Čakajíkem, Jan Víšek i Jakub Čutta, stejně jako Eva Syrovátková, doslova v obležení dětí. Hráči rozdávali autogramy, fotografovali se, menším dětem pomáhali vybalovat a nakonec se vypravili i na malou exkurzi po dalších prostorách domova ve Frýdlantě.

Eva Syrovátková a malá "frýdlantská princeznička"
I malá "provokace" hráče především pobavila

Kompletní galerii si můžete prohlédnout zde!