Bílí Tygři pořádají turnaj DTS! Přijďte ve středu osmáky podpořit

Date of publication Author Redakce

Liberec – Dlouhodobá turnajová soutěž zavítá pod Ještěd! Turnaje z kategorie DTS se zúčastní samozřejmě domácí Bílí Tygři, Piráti Chomutov a tým HC Plzeň 1929. Program začíná ve středu 12. prosince ve 13 hodin, poslední utkání je naplánováno od 15:30. Turnaj je pořádán za podpory Libereckého kraje.

Tři kvalitní celky, šest atraktivních třetin mládežnického hokeje. Dlouhodobá turnajová soutěž svádí proti sobě celky, které se ve svých skupinách Žákovských lig nemohou potkat a o to jsou také měření sil zajímavější.

Na led Home Credit Arény vyjedou družstva Plzně, Chomutova a domácích Bílých Tygrů, kteří budou mít na turnaji ty nejvyšší ambice. Přijďte naše mužstvo podpořit a pomoct mu třeba i k celkovému prvenství. Akce se zúčastní hráči ročníku 2005 a mladší.

Rozpis zápasů

13:00-14:00 Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov
14:14-15:15 HC Plzeň 1929 – Piráti Chomutov
15:30-16:30 Bílí Tygři Liberec - HC Plzeň 1929

Turnaj bude odehrán podle pravidel ledního hokeje, soutěžního a disciplinárního řádu ČSHL. Hrací doba je stanovena na 2x20 minut, přičemž se každá třetina počítá jako samostatný výsledek.

Liberecký kraj logo
Turnaj je zařazen do projektu podpořeného Libereckým krajem Série turnajů Bílého Tygra