Bílým Tygrům začal „čas vánočních nadílek“.

Date of publication Author Martin Kadlec

Jan Víšek, Jiří Moravec a Michal Pavlů v úterý svou návštěvou v dětském domově ve Frýdlantě v Čechách zahájili každoroční předvánoční sérii návštěv našich hráčů v dětských domovech a dalších organizacích v Libereckém kraji. Bílí Tygři děti obdarují dárky z "Tygřího Fanshopu" a přivezou i drobné občerstvení.

Každoroční předvánoční aktivity jsou pro Tygří kabinu již tradicí, na kterou se hokejisté připravují v průběhu celého listopadu. Hráči mezi sebou uspořádají finanční sbírku, aby do dětských domovů nepřišli s prázdnou. Už ve středu 23. listopadu se Tygři vypraví do dětských domovů v Krompachu a v Jablonném v Podještědí. Další návštěvy jsou naplánovány na přelom listopadu a prosince.

Děti z Dětského Domova ve Frýdlantě v barvách tygřího white outu

Vedle zmíněné trojice Bílých Tygrů navštíví dětské domovy také Marek Pinc, Tomáš Vošvrda, Tomáš Vak, Jan Výtisk, Martin Čakajík, Michal Bárta, Daniel Špaček nebo asistent hlavního kouče Filip Pešán.