Aktuální zprávy

Brankářský duel: Jak si vedli Kváča s Pavelkou ve vědomostním kvízu?

Liberec - V dalším vědomostním duelu změřili své síly brankáři Petr Kváča a Jaroslav Pavelka. A čekala je trojice zajímavých otázek. Jak znají gólmany národního týmu, extraligové stadiony nebo česká krajská města?

Pravidla duelu jsou zcela jednoduchá. Oba účastníci duelu postupně odpovídají na stejnou otázku. Odpovědí je mnoho, přičemž cílem obou je vždy říct pouze jednu. Poté přichází na řadu druhý a takto dokola, dokud některý ze soupeřů již další odpověď nezná. Pokud takto jeden z hráčů třikrát zaváhá, jeho oponent získává bod.

V dalším ze série duelů se utkali tygří brankáři Petr Kváča a Jaroslav Pavelka. A hned první otázka byla více než tematická - vyjmenujete brankáře národního týmu na olympijských hrách či mistrovstvích světa? Schválně, kolik jich dokážete jmenovat vy?

U hokeje se zůstalo také ve druhé z otázek, která byla směřována na extraligové stadiony. Oba gólmani za sebou pár působišť v nejvyšší české soutěži mají, jak si tedy vedli? A na závěr otázka čistě vědomostní, znáte česká krajská města?

Podívejte se sami, jak si duo Kváča - Pavelka vedlo. Kdo z nich nakonec zvítězil? A jak byste si v těchto úkolech vedli vy?

Související