Aktuální zprávy

Bývalý Tygr Ronald Knot míří do NHL!

Liberec – Po povedených výkonech v tygřím dresu zamířil Ronald Knot do KHL, kde ovšem i vlivem nesportovních okolností strávil jeden ročník. Ten následující už ale nebude v Evropě působit vůbec, neboť podepsal smlouvu s Arizonou Coyotes!

Po Adamu Klapkovi se tak v letošních odchodech do zámoří objeví další jméno, v jehož hokejovém životopisu figuruje i liberecká organizace. Obránce Ronald Knot předváděl v uplynulém ročníku velmi povedené výkony a v dresu Nižněkamsku si nakonec připsal 17 kanadských bodů ve 49 zápasech. Rovněž si také vysloužil pozvánku na olympijské hry, kde patřil k pevným článkům české defenzivy.

Nyní ofenzivně laděný bek míří do NHL, kde podepsal jednoroční dvoucestný kontrakt s Arizonou, kde mimo jiné působí i tygří odchovanec Jan Jeník. Knot tak dostane šanci zabojovat o místo v nejlepší lize světa!

Pod Ještěd zavítal talentovaný obránce z Chomutova v roce 2019 a rychle se vypracoval mezi přední tahouny Severočechů. Během dvou sezón pod Ještědem zaznamenal 36 bodů za 10 gólů a 26 nahrávek.

Související