Čtvrťáci na víkendovém turnaji v Jaroměři skončili třetí

Date of publication Author Martin Pacák

Liberec – Liberecká trojka a čtyřka přes víkend nezahálela. Zatímco čtvrťáci si z Jaroměře přivezli bronz a hned o den později přidali zápas s pražskou Spartou, třeťáci se zúčasnili nedělního miniturnaje tří klubů.

V sobotu 11. září 4. třída vyrazila na sportovní turnaj do Jaroměře, kde si zahrála nejen hokej, ale také fotbal. A celkově obsadila krásné třetí místo.

O den později dva týmy čtvrťáků vyrazili do Prahy, kde poměřily síly se sparťanskými vrstevníky. Třeťáci tou dobou – rovněž rozdělení do dvou celků – v hlavním městě zápasili se Spartou a Hradcem Králové.

Trenér Adam Jandejsek se ohlíží za turnajem:

"Všechny zápasy byly parádní a jsem rád, že se hráči mohli porovnat s velkými kluby. Na obou stranách padla spousta krásných branek. Předvedli jsme bruslivý hokej, který jsme okořenili pěknými individuálními akcemi. Hráče třetí i čtvrté třídy bych chtěl za uplynulý víkend pochválit."