Čtvrťáci v Home Credit Areně přehráli Frýdlant

Date of publication Author Redakce

Liberec - Nezvyklý den i nezvyklé místo. Čtvrtou třídu čekalo v úterý neobvyklé utkání, kdy ve všední den vyzvala Frýdlant. K zápasu navíc nastoupila přímo na ploše Home Credit Areny!

Na všech hráčích bylo znát, že do utkání v aréně sloužící především tygřímu A-týmu nastupovali s velkou chutí. Kdo by se také nechtěl představit přímo na ledě, kde se obvykle prohánějí jména, jako Roman Will, Ladislav Šmíd či Marek Kvapil?

Malí Tygři se v Home Credit Areně nenechali zahanbit a souboj s Frýdlantem proměnili v jednoznačnou podívanou. Soupeře přestříleli vysoko 45:10 a s přehledem si před zraky povzbuzujících rodičů dokráčeli pro jasné vítězství.

Trenér Libor Daněk o prvním utkání 3. třídy na velkém kluzišti:

"Odehráli jsme povedený zápas, ve kterém kluci navázali na své dobré výkony z tréninků. Trochu je škoda, že jsme se nedokázali výrazněji prosadit. Ze 45 střel jsme mohli dát mnohem více gólů. Věřím tomu, že je to jen takové malé přibrždění a že se naše koncovka bude v dalších duelech opět zlepšovat."