Dorost neuvěřitelným způsobem protrhl střelecké trápení, odnesla to Sparta!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Výběr U17 po dvou porážkách, při kterých vstřelil vždy jen po gólu, pořádně zabral a v přípravě na novou sezónu poprvé vyhrál! Tygří řádění schytala Sparta, která na domácím ledě od týmu Richarda Loba inkasovala hned jedenáct branek. Hattrickem se blýskl Matěj Leden, další trefy si rozdělilo osm různých střelců.

Sparta - Liberec 1:11 (0:4, 1:4, 0:3)

Góly Liberce: Leden 3, Plos, F. Kříž, Hois, Fiala, J. Pérez, Jobek, S. Jansa, Dvořák.
Brankář Liberce: Vopravil.
Hodnocení trenéra Richarda Loba: "Byl to z naší strany povedený zápas, musím kluky pochválit. Samozřejmě - zítra to už nikoho zajímat nebude a jedeme dál. Příprava je teprve na začátku a ještě nás čeká dlouhá cesta. V každém případě je to po dvou prohrách, v podstatě bez vstřeleného gólu, pro kluky dobrá psychická vzpruha."