Mládežnický hokej

Druhá třída vyrazila na turnaj ve Veselí nad Lužnicí

Liberec - V sobotu čekala malé Tygry z druhé třídy cesta na jih Čech. Ve Veselí nad Lužnicí absolvovali turnaji, v němž změřili síly s domácím výběrem, Jihlavou, Českými Budějovicemi, Českým Krumlovem a Hvězdou Praha. A rozhodně se v této konkurenci neztratili!

Pro malá Tygřata šlo o konfrontaci se soupeři, s nimiž zatím nemají v kariéře příliš zkušeností. Dosud nastupovala především proti celkům z okolí. Ani neznámá konkurence však pro malé liberecké hokejisty nebyla překážkou a proti jihočeským celkům se prezentovali velmi dobrými výkony.

Kromě týmu se dařilo také jednotlivcům. Brankář Filip Dostál si vysloužil trofej pro nejlepšího gólmana turnaje, nejlepším útočníkem byl pro změnu vyhlášen Tomáš Isach. Tygrata se zápasy velmi bavila a posbírala ve Veselí nad Lužnicí spoustu zkušeností, které jim pomohou v další kariéře.

Daniel Stehno o turnaji ve Veselí nad Lužnicí:

"Rád bych poděkoval organizátorům za uspořádání velmi kvalitního turnaje. Naše děti proti všem silným soupeřům srdnatě vzdorovaly. Nakonec jsme sice obsadili až poslední příčku, ale herně jsme si vedli velmi dobře. Bohužel nás trápila koncovka, neboť jsme si vytvořili spoustu šancí, které jsme nedokázali proměnit. Pochvalu si zaslouží celý tým, jmenovitě pak musím vyzdvihnout nejlepšího brankáře turnaje Filipa Dostála, který nás mnohokrát podržel, a Tomáše Isacha, který byl vyhlášen nejlepším útočníkem turnaje."

Související