Druháčci absolvovali turnaj v minihokeji, k vidění byly znovu skvělé výkony!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Svijanská aréna hostila turnaj v minihokeji. Liberečtí druháci se v něm utkali s klubovými kolegy ze třetí třídy a s hosty z Varnsdorfu. Početný zástup rodičů, který své ratolesti přišel podpořit, viděl spoustu pěkných branek a hokejových akcí!

V takto raném věku ještě nejsou výsledky zdaleka na prvním místě. Nejdůležitější je, aby se všechna dítka hokejem bavila a vytvářela si k němu přirozenou náklonnost. A přesně v tomto duchu se tento víkend odehrával také turnaj ve Svijanské aréně!

Šéftrenér základny Daniel Stehno o turnaji:

"Na Svijance to znovu žilo! Mladé naděje předvedly velmi kvalitní a bojovný hokej. Padaly nádherné branky a velice se činili také gólmánci. Rodiče svým skvělým povzbuzováním vytvořili super kulisu, celý turnaj tak provázela skvělá hokejová atmosféra. Celý tým si zaslouží velkou pochvalu!"