Mládežnický hokej

Druháci mají za sebou soustředění v Heřmanicích, byli jako profesionálové

Druhá třída Bílých Tygrů vyrazila mezi 13. a 16. červnem na soustředění do Heřmanic. Na budoucí naděje našeho klubu čekala pestrá škála herních a dovednostních tréninků přizpůsobených jejich rozvoji. Celá parta si přípravu náramně užila.

Trenéři připravili svým svěřencům zábavnou formou i tři tréninkové fáze denně, Tygříci přitom své úkoly svědomitě plnili. „Kluky musíme pochválit za nasazení do tréninku a také za disciplínu, která je provázela po celou dobu soustředění. Zkrátka byli jako profesionálové,“ těšilo trenéra a vedoucího základny Dana Stehna.

K regeneračním účelům sloužil dětem venkovní bazén, nemohlo chybět ani tradiční opékání buřtů společně s rodiči. Celá akce se náramně vydařila, teď budou druháci pokračovat v přípravě uvnitř areálu libereckého Sport Parku.