Mládežnický hokej

Druháci váleli ve Varnsdorfu i proti Turnovu

Liberec - Malí Bílí Tygři z druhé třídy mají za sebou velmi nabitý víkend. V sobotu prodávali na ochozu Home Credit Areny tikety v Hokejové tombole 50 na 50, v neděli pak nazuli brusle a změřili síly s Varnsdorfem a Turnovem.

Během utkání A-týmu se v prodeji soutěžních tiketů do Hokejové tomboly 50 na 50 střídají jednotlivé kategorie a právě v sobotu při utkání s Olomoucí vyšla řada na Tygry z druhé třídy. Svého úkolu se zhostili s velkým nadšením a podařilo se jim vybrat dosud nejvyšší částku - celkem 28 900 Kč. Polovina tohoto obnosu putuje na jejich konto, polovinu si pak odnesl vylosovaný výherce.

Zato nedělní program malých Tygřat byl už tradičnější. Tým se rozdělil na dvě skupiny, přičemž první parta vyrazila k dvojutkání na led Varnsdorfu a druhá doma vyzvala Turnov. Druháci v obou případech váleli a své soupeře porazili, především se však všichni náramně bavili. Svými výkony malí hokejisté ukázali, že jim v hrudi bije pravé tygří srdce!

Daniel Stehno o zápasech:

"Naši druháci vyrazili v neděli do Varnsdorfu, kde v dvojzápase porazili domácí tým. Druhá parta pro změnu nastoupila doma proti Turnovu a pořádně si zastřílela, když soupeři nasázeli celkem 20 branek. Všem dětem musím složit velkou pochvalu, hráči si i s rodiči fandícími na tribuně své zápasy náramně užívali a zasloužili se tak o vítězný víkend."

druháci varnsdorf