Aktuální zprávy

Duel Michala Birnera a Radan Lence: Jak znají Liberec nebo sestavu z Nagana?

Liberec - Stejně jako v minulém ročníku jsme si pro fanoušky připravili duely jednotlivých členů kádru Bílých Tygrů. Zatímco vloni měli hráči či trenéři předvést, jak se znají navzájem, letos došlo na všeobecné znalosti.

Jistě si pamatujete loňské hráčské duely, kde měli hráči za úkol odpovídat na otázky o svém protivníkovi. Za kolik týmů hrál, v jakém roce byl draftován, zda již v kariéře nastoupil v národním týmu a podobně. Letos jsme to ale hráčům trochu zkomplikovali.

Tentokrát si před kamerou vyzkoušeli test z všeobecných i sportovních znalostí, často tak museli při lovu vědomostí zabrousit zcela mimo lední hokej. Jako první se fanouškům v souboji představují Radan Lenc a Michal Birner, kteří před sebou rozhodně neměli jednoduchou úlohu.

Oba účastníci duelu postupně odpovídají na stejnou otázku. Odpovědí je mnoho, přičemž cílem obou je vždy říct pouze jednu. Poté přichází na řadu druhý a takto dokola, dokud některý ze soupeřů již další odpověď nezná. Pokud takto jeden z hráčů třikrát zaváhá, jeho oponent získává bod.

Pamatují si Radan Lenc a Michal Birner sestavu českého hokejového národního týmu na turnaji v Naganu? Znají jednotlivé městské části Liberce? A vědí, které země vyhrály fotbalové mistrovství Evropy? Přesvědčte se sami!

Související