Extraliga je zpátky! O víkendu vstoupí do bojů na domácím ledě U19 a U16

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Je to tady! Po dlouhé pauze od ostrých bojů se tygří akademické celky vracejí do práce. Kategorie U19 a U16 nastoupí k extraligovým duelům už tento víkend. Domácí zápasy přitom přinese pátek i sobota.

Kategorie U16 brala vloni bronz, osmnáctka vypadla ve druhém kole play off a královská kategorie U20 se dostala až do finále. Nově pouze dva akademické týmy se budou snažit navázat na výborné výkony svých předchůdců a přivést do Liberce další pohár.

Soutěže prošly mohutnou reorganizací, nově budou pouze dva akademické týmy U19 a U16, což přinese ještě větší konkurenci a atraktivitu.

Kompletní výsledky mládežnických přípravných zápasů

Už od samotného začátku se liberečtí fanoušci mají na co těšit. Tygři během úvodního extraligového víkendu přivítají hned dva prestižní soupeře - pražskou Spartu (U19) a pardubické Dynamo (U16), prvnímu zmiňovanému celku má tým trenéra Milana Plodka co vracet, v minulé sezoně ho totiž poměrem 2:0 na zápasy vyřadil z play off.

KATEGORIE U19

Pátek 7. září 17:00: Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha
Sobota 8. září 16:00: Mountfield HK - Bílí Tygři Liberec

KATEGORIE U16

Sobota 8. září 12:00: Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice

Změna pravidel DHL Extraligy juniorů

Přijďte naše mužstva v prvním kole podpořit, už od začátku půjde o hodně a každý bod se bude počítat. Atraktivní soupeři se s domácími Tygry střetnou v pátek od 17:00 a v sobotu od 12:00. Oba duely bude hostit Svijanská Arena.