Aktuální zprávy

Extraligová sezona se blíží, mějte rozpis zápasů vždy u sebe!

Liberec - V každém ročníku dochází v rozpisu zápasů k řadě změn. Ty vám však neuniknou. Propojte si rozpis do svého telefonu a mějte jeho aktualizovanou podobu vždy u sebe!

Synchronizace s vaším kalendářem je zcela snadná. Využít k ní můžete webovou aplikaci Stanza, v níž naleznete rozpis utkání Bílých Tygrů ZDE. Na zmíněné stránce stačí pouze kliknout na světle modré pole Přidat do kalendáře. Stejnou volbu můžete provést také přímo v rozpisu zápasů na webu, kde stačí u budoucích duelů kliknout na pole Přidat.

Následně si můžete vybrat, zda chcete do svého kalendáře přidat venkovní utkání, domácí zápasy, případně všechny duely Bílých Tygrů. Chybět nemohou ani nehokejové akce. Rozpis si můžete přidat do svého mobilního kalendáře, synchronizovat ho se svým Apple či Google účtem, spárovat ho s aplikací Outlook či s jakýmkoliv jiným typem digitálního kalendáře.

Po zvolení typu kalendáře dojde k propojení. Nejen, že se vám v kalendáři budou objevovat již známá utkání Bílých Tygrů, v případě změn termínu dojde k automatické aktualizaci a v případné nadstavbové části extraligy se vám do zařízení ihned propíší také nově založené zápasy.

Nenechte si ujít žádné z utkání Bílých Tygrů a mějte vždy informace o aktuálních termínech! S rozpisem zápasů ve vaší kapse nepřijdete ani o jediný tygří duel.

Související