Home Credit Arena bude ve čtvrtek od 17:30 patřit permanentkářům!

Date of publication Author Klub

Liberec - Chcete se v létě příjemně ochladit? Přijďte si zabruslit přímo na ledovou plochu Home Credit Areny! Ve čtvrtek 24. června od 17:30 jsme si připravili bruslení v aréně pro majitele permanentek na sezonu 2021/22!

Datum a místo konání

Bruslení pro majitele permanentek se uskuteční ve čtvrtek od 17:30 do 19 hodin v Home Credit Areně. Vstup bude umožněn koncertním vchodem P, který je umístěn pod plechovými schody směrem mezi VIP parkingem a Rotundou.

Půjčovna bruslí

Nemáte brusle, ale přesto chcete na bruslení pro majitele permanentních vstupenek dorazit? Pak neváhejte, brusle si totiž budete moci zapůjčit v nedalekém JB Sportu! S sebou tak nepotřebujete téměř nic.

Speciální hosté

Nejen, že si budete moci zabruslit v neobvyklém prostředí, ale také se na ledové ploše setkáte s vybranými Bílými Tygry. Mezi permanentkáře zamíří například trenér Patrik Augusta, bruslaři tak budou pod profesionálním dohledem!

Podmínky vstupu

Vzhledem k probíhající pandemii COVID-19 je nutné respektovat aktuální opatření. Vstup bude umožněn po prokázání splnění jedné z podmínek níže:
  • absolvování PCR testu v posledních 7 dnech,
  • absolvování POC antigenního testu v posledních 72 hodinách,
  • absolvování testu v zaměstnání či ve škole v posledních 72 hodinách,
  • mít laboratorně potvrzené prodělání onemocnení covid-19, které není starší jak 180 dní,
  • mít alespoň 22 dnů po první dávce vakcíny, přičemž mezi podáním první a druhé dávky nesmí uplynout víc, než 90 dnů a od druhé dávky více než 9 měsíců,
  • u jednodávkové vakcíny musí od očkování uplynout alespoň 14 dní, ale ne více, než 9 měsíců.

Ve vnitřních prostorách Home Credit Areny (např. při přezouvání, na toaletách apod.) je nutné se pohybovat s nasazeným respirátorem, bruslit je však možné bez respirátoru.

Přihlášky

Pro účast na akci je nutné provést registraci, kterou provedete ve formuláři níže. Pro přihlášení potřebujete kromě vyplnění osobních údajů doplnit také umístění své permanentní vstupenky na sezonu 2021/22. Každý permanentkář si s sebou může přivést rovněž doprovod.

Už ve čtvrtek se těšíme na setkání s vámi přímo na ledové ploše Home Credit Areny!