Aktuální zprávy

Jaroslav Vlach nominován na Zlatou helmu za měsíc únor!

Liberec - Také v únorovém vydání oblíbené ankety Zlatá helma SENCOR mají Bílí Tygři zástupce. Mezi šestici nominovaných se tentokrát dostal Jaroslav Vlach, který předvedl parádní dělovku proti Litvínovu.

Hned začátkem února se Bílí Tygři předvedli na ledě Litvínova ve skvělé formě. A přičinil se o to také ostrostřelec Jaroslav Vlach. Ve třetí třetině si najel do útočného pásma a od modré čáry z levého křídla vypálil. Výsledek? Denis Godla se pouze ohlédl, jak jeho střela zapadla do šibenice.

Není žádným překvapením, že se tato parádní rána dostala do výběru šesti nejpohlednějších akcí uplynulého měsíce. Jaroslav Vlach se tak dostal do společnosti těch nejvybranějších. Spolu s ním se o další akce nominované na Zlatou helmu SENCOR probojovali také pardubický Robert Kousal, třinecký Jack Rodenwald, litvínovský Denis Godla, další z Ocelářů Ralfs Freibergs a olomoucký Jan Lukáš.

Jak si dělovka Jaroslava Vlacha v tvrdé konkurenci povede? O tom rozhodnou sami fanoušci. Právě ti totiž svými hlasy volí, která akce se stane tou nejlepší za měsíc únor.

Hlasovat můžete ZDE.

Hlasujte pro dělovku Jaroslava Vlacha a pomozte mu tak k vítězství v anketě Zlatá helma SENCOR za měsíc únor!

Související