Aktuální zprávy

Jiří Průžek si v Chance lize vysloužil ocenění. Patří mu cena za oddanost hokeji!

Liberec - Od minulého ročníku se v Chance lize udělují rovněž individuální ceny, jako tomu už je dlouhou dobu v české nejvyšší soutěži. Pro letošní rok přibyly hned dvě kategorie, z nichž jednu ovládl člen tygří smečky!

Nové jsou pro tento rok dvě trofeje - cena pro nejlepšího hráče play-off a cena za oddanost hokeji. Vyřazovací boje se kvůli pandemii koronaviru neodehrály ani v druhé nejvyšší lize, takže největší borec nejdůležitější části sezóny letos vyhlášen nebude.

Udělení ocenění za oddanost hokeji ale nic nebránilo, a tak mohla redakce hokej.cz vyhlásit vítěze. Volba padla na Jiřího Průžka, jenž v Chance lize nastupuje za libereckou farmu v Benátkách.

O tom, zda byl výběr zasloužený nemůže být pochyb. Během letní přípravy byla Jiřímu Průžkovi diagnostikována rakovina varlat a musel na operaci. Ta byla úspěšná a mladý forvard se k hokeji velmi rychle vrátil.

Už v říjnu znovu oblékl dres Benátek, ve kterém si připisoval téměř bod za zápas. Díky tomu si vysloužil pozvánku do A týmu Bílých Tygrů, za který stihl nastoupit k dvanácti duelům.

Jiřímu Průžkovi gratulujeme a přejeme mnoho štěstí v dalších krocích jeho kariéry!


Související