Mládežnický hokej

Kvalitní zápasy i atraktivní turnaje. Akademické týmy znají program přípravy!

Liberec - Akademické celky už znají rozpis přípravy na novou sezónu. Juniorka i dorost absolvují kromě zápasů shodně také dvojici turnajů.

Juniorka

Královská mládežnická kategorie odstartuje zápasovou přípravu už 29. července, kdy vyrazí do Litvínova, se kterým se utká také doma. Následovat budou také dvojice střetnutí s Plzní a hradeckým Mountfieldem, chybět nebude ani tradiční derby s Mladou Boleslaví.

Dvacítka vyrazí také na dvě turnajové akce. V polovině srpna se nejdříve vydá na dvoudenní turnaj do Pardubic, následně na tři dny zavítá do moderního areálu rakouského Salzburgu.

Rozpis přípravy U20

29.7.: Litvínov venku
3.8.: Hradec Králové doma
5.8.: Plzeň venku
12.8.: Litvínov doma
14.-15.8.: turnaj Pardubice
18.-20.8.: turnaj Salzburg
24.8.: Hradec Králové venku
26.8.: Plzeň doma
27.8.: Mladá Boleslav doma.

Dorost

Dorostenci půjdou v přípravě poprvé do akce 2. srpna, doma vyzvou pardubické Dynamo. S ním se v dalších týdnech střetnou ještě jednou, dvojici zápasů absolvují i s dalšími soupeři - Hradcem Králové, Litvínovem a Plzní.

Svěřence Milana čekají rovněž dva turnaje. Představí se na třídenní akci v Plzni a dvoudenní v Pardubicích.

Rozpis přípravy U17

2.8.: Pardubice doma