Letní hokejový kemp Bílých Tygrů 2021 se pomaličku blíží, stále se můžete předběžně registrovat!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Bílí Tygři v létě už tradičně pořádají hokejový kemp, který se odehrává ve špičkovém zázemí Sport Parku Liberec. Letos by se měl uskutečnit mezi 11. a 16. červencem.

Organizační stránka se bude odvíjet i podle vývoje pandemie koronaviru v České republice, klub je ale připraven respektovat všechna případná opatření. Bílí Tygři už s tím koneckonců mají zkušenosti z loňského kempu, který i přes veškerá omezení slavil znovu velký úspěch.

Letošní ročník bude určen hokejistům narozeným mezi roky 2006 a 2012. Děti se budou znovu moci těšit na českou trenérskou špičku a bohatý program na ledě i mimo něj. Pokud jste si ještě nezajistili své místo, neváhejte! Rezervační formulář naleznete na webu mladez.hcbilitygri.cz v záložce Kempy.