Letní hokejový kemp Bílých Tygrů 2021 startuje už 11. července. Zbývají poslední místa!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Bílí Tygři v létě už tradičně pořádají hokejový kemp, který se odehrává ve špičkovém zázemí Sport Parku Liberec. Na ten letošní se stále můžete rezervovat, už ale zbývá jen několik volných míst!

Letní kemp Bílých Tygrů si za roky úspěšného fungování vysloužil velmi dobrou pověst. Je to znát i na zájmu o letošní ročník. Přestože byla situace dlouho nečitelná ohledně pandemie, kemp už je v tuto chvíli téměř vyprodán!

K dispozici už zbývá jen několik málo posledních míst, stále tedy máte šanci své děti přihlásit. Rezervační formulář naleznete na webu mladez.hcbilitygri.cz v záložce Kempy.

Letošní ročník bude určen hokejistům narozeným mezi roky 2006 a 2012. Děti se budou znovu moci těšit na českou trenérskou špičku a bohatý program na ledě i mimo něj. Všechny tréninkové jednotky navíc budou probíhat na ledové ploše moderní Home Credit Areny.

Také letos budou mít všichni účastníci kempu možnost zajistit si dovednostní tréninky navíc. Vše důležité naleznete na plakátu níže.