Ohlasy k zápasu

Martin Faško-Rudáš po Kometě: První dvě třetiny jsme nehráli optimálně

Liberec – Zápas proti brněnské Kometě dopadl lépe pro hostující celek a na bodový zisk nestačily ani góly Jaroslava Vlacha a Michala Ivana. Po měsíční absenci se však vrátil do sestavy Martin Faško-Rudáš a to ve formaci s dalšími mladíky - Janem Šírem a Adamem Klapkou.

Jak hodnotíš dnešní zápas?
První dvě třetiny jsme vůbec nehráli optimálně, ve třetí třetině to pak sice bylo o něco lepší a hráli jsme lépe, ale na otočení výsledku to už nestačilo.

Co bude potřeba zlepšit do dalších zápasů?
Musíme proměňovat naše šance a dávat góly, Brno mělo ve druhé třetině dvě gólové příležitosti a proměnilo je, tohle nám chybí. Je potřeba se zaměřit na zlepšení koncovky a využívání šancí.

Řešíte mezi sebou v kabině svoji pozici v tabulce?
Stále to řešíme a nikdo z toho není nadšený, něco s tím ale můžeme udělat jen my sami. Je potřeba to nějak prolomit a naši hru zlepšit.

Několik týdů jsi byl mimo sestavu vinou zranění, jak se ti dnes hrálo?
Poslední tři týdny jsem trénoval bez hokejky, protože jsem měl zlomené prsty. Mám ale hodně natrénováno jak na ledě, tak mimo něj a jsem stoprocentně připravený do dalších zápasů.

V lajně máš nové spoluhráče – Jana Šíra s Adamem Klapkou, jaká s nimi byla na ledě spolupráce?
Oba jsou to moc šikovní hokejisté, první dvě třetiny jsme hráli poměrně jednoduše a měli jsme nějaké dobré šance, chyběl tomu jen gól.

Navrátilec do sestavy Martin Faško-Rudáš

Fotogalerie

Související