Michal Bulíř a David Kajínek vyrazí zpět do školních lavic

Date of publication Author Redakce

Liberec - Ani toto září tygří smečka neporuší tradici a přijde během prvního školního dne přivítat žáky základní školy U Školy, tentokráte naši hokejisté zavítají do tříd nově příchozích prvňáčků a třeťáků.

Celá akce proběhne v úterý prvního září, kdy všechny základní školy otevírají své brány. Tentokráte zamíří přivítat malé školáky dvojice odchovanců: Michal Bulíř - David Kajínek. Opět však nepřijdou s prázdnou, přinesou mnoho dárků z tygřího fanshopu.

Samozřejmě nebudou chybět ani kluboví maskoti, kteří hokejisty A-týmu doprovodí. Michal Bulíř s Davidem Kajínkem navíc budou připraveni zodpovědět nejrůznější dotazy všech prvňáčků i třeťáků, do jejíchž tříd přestoupilo mnoho mladých sportovců z ostatních základních škol.

Vítání nově příchozích žáků má díky spolupráci našeho klubu se základní školou u Školy dlouholetou tradici, v minulém roce zamířili rozdávat úsměvy Jan Víšek a Matěj Psota, před sezónou 2013/2014 svoje zážitky ze školních lavic vyprávěla dvojice Tomáš Filippi - Adam Jánošík.