Nad(h)led #6: Navrátilec Ondřej Vitásek nejen o zahraničních angažmá

Date of publication Author Klub

Liberec - Hostem šestého dílu našeho oficiálního podcastu s názvem Nad(h)led byl obránce Ondřej Vitásek, který se pod Ještěd vrátil koncem minulého kalendářního roku po několika zahraničních štacích.

V posledních třech a půl sezonách vystřídal Ondřej Vitásek celkem čtyři kluby Kontinentální hokejové ligy. Zahrál si mimo jiné i v Číně, což považuje za skvělou zkušenost. Jak vzpomíná na mistrovskou sezonu 2015/16? Nebo co si řekl po tom, kdy byl nominován na světový šampionát do Minsku?

Nejen o tom se zkušený obránce a pravidelný člen českého národního týmu pro tygří podcast rozpovídal. Nad(h)led naleznete už nyní na tradičních platformách Spotify, Soundcloud či Apple Podcasts. Přejeme příjemný poslech!