Nejmladší Tygříci měli napilno! Prvňáčky čekal Liberecký pohár, druháčci si zahráli se staršími

Date of publication Author Redakce

Liberec - První i druhá třída měly nabitý program. Druháčci oba víkendové dny bojovali ve Svijanské aréně, o rok mladší hráči se v pondělí vydali do Mladé Boleslavi na další část Libereckého poháru.

Druháci nejprve v sobotu hráli ve Svijanské aréně s Lomnicí a Českou Lípou. Všechny týmy v dobré atmosféře předvedly pohledný hokej se spoustou vstřelených gólů, ale i hezkých zákroků brankářů. V neděli pak naše druhá třída poměřila znovu síly s Lomnicí – ale tentokrát s o rok staršími protihráči. Tygři odehráli parádní dva zápasy a i proti fyzicky vyspělejším soupeřům bruslařsky a hokejově drželi krok.

V pondělí šla do akce pro změnu první třída, kterou v Mladé Boleslavi čekala další zastávka pravidelného Libereckého poháru. Naši hráči se jako obvykle střetli s Hradcem Králové, Mladou Boleslaví a Spartou. Liberečtí si připsali dvě výhry a jen těsnou porážku s Pražany, kterým podlehli o jediný gól. Liberecký pohár měl jako obvykle výbornou kvalitu. Těšíme se na jeho další pokračování!