Novinka pro mladší ročníky! Přihlaste se na příměstský hokejový kemp!

Date of publication Author Klub

Liberec - Bílí Tygři si na léto připravili další novinku. Po představení nového konceptu BTL Development Days přicházejí také s alternativou pro mladší ročníky 2013-2016. Zažijte pod vedením profesionálních trenérů léto v akademii Bílých Tygrů a přihlaste se na naše srpnové příměstské kempy! Registrace je spuštěna.

Bílí Tygři hledali cestu, jak s možností letního kempu vyhovět i mladším ročníkům, z jejichž strany klub dlouhodobě registruje zájem. Na výběr je ze dvou pětidenních turnusů v první polovině srpna. Kluky a holky budou čekat minimálně tři dny na ledě, ale také pestré sportovní vyžití v areálu Sport Parku Liberec. Příměstský hokejový kemp je určený také pro gólmany, kteří se rovněž mohou těšit na speciální program.

Všechny důležité informace najdete zde
Registrovat se můžete tady.

Budeme se na Vás i Vaše děti těšit!