Mládežnický hokej

ODM startuje už v neděli. Bílí Tygři budou mít zástupce nejen v hokeji!

Liberec - V neděli začíná zimní olympiáda dětí a mládeže, kterou tentokrát hostí Karlovarský kraj. Naše organizace bude na akci mít významné zastoupení. Kromě hokejového týmu Libereckého kraje vyšle své reprezentanty také do rychlobruslení!

Hokejový výběr Libereckého kraje bude složen téměř kompletně z hráčů Bílých Tygrů. Ve čtvrtek a v pátek absolvoval tým společné tréninky, aby byl na turnaj co nejlépe připraven.

Čtrnáct krajů bude rozděleno do dvou skupin. Týmy, které se umístí na třetích pozicích, si zahrají o konečné páté místo, zatímco nejlepší dva celky z každé skupiny postupují do semifinále. Liberecký kraj odehraje své skupinové zápasy na zimním stadionu v Chebu, turnaj vrcholí v karlovarské KV Aréně.

Nominace Libereckého kraje:

Brankáři:

Robert Leško, Matyáš Petříček (oba Liberec).

Hráči:

Jakub Ehrenberger, Samuel Jansa, Filip Riedel, Damian Hrabčák, Vasyl Shpilka, Tomáš Kučera, Daniel Várady, Matouš Jakubec, Diego Pérez, Pavel Průšek, Jakub Dvořák, Adam Nebuželský, Jaromír Pérez, Tadeáš Vološín, Radek Janata, Samuel Fiala, Michal Zverka, Vojtěch Hois, Denis Ciolek (všichni Liberec), Stanislav Pavlišta (Jablonec nad Nisou).

Trenéři:

Libor Daněk, Vojtěch Fiala (oba Liberec), Jan Šuráň (Jablonec nad Nisou).

Přímé přenosy

Česká televize bude v rámci internetového iVysílání z ODM každý den nabízet pestrou škálu přenosů. Do programu se vešel i jeden skupinový zápas Libereckého kraje! Ve středu 22. ledna můžete od 9 hodin dopoledne živě sledovat jeho souboj s Vysočinou.

Rozpis skupinových zápasů Libereckého kraje

pondělí, 10:45: Plzeňský kraj - Liberecký kraj
pondělí, 17:45: Liberecký kraj - Olomoucký kraj
úterý, 12:30: Jihomoravský kraj - Liberecký kraj
úterý, 19:30: Liberecký kraj - Jihočeský kraj
středa, 9:00: Liberecký kraj - Vysočina
středa, 16:00: Zlínský kraj - Liberecký kraj

Rychlobruslení

Početný tým vysílá naše tělovýchovná jednota rovněž do soutěží v rychlobruslení. Pod vedením kouče Václava Lacka do Karlovarského kraje vyrážejí Tereza Plosová, Tereza Blahoutová, Věra Šťástková, Anna Štěrbová, Matyáš Ulman, Jacob Ficenec, David Rozsíval a Imrich Maxin.

Aktuální dění z ODM můžete kromě našich informačních kanálů sledovat také na webu www.odm.olympic.cz nebo na sociálních sítích.

Související