Osmáci na turnaji v Říčanech čtvrtí

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Říčany/Liberec - Osmá třída na turnaji v Říčanech nepochodila. Po několika smolných porážkách skončila až na čtvrtém místě, přičemž vítězem turnaje se staly Karlovy Vary. Trenéry však mohla těšit skutečnost, že se do kádru rychle zapracovala nová posila Samuel Fiala.

Pořadí na turnaji

1. Karlovy Vary
2. Merkur select
3. Zlín
4. Liberec
5. PZ Kladno

Trenér Vojtěch Fiala o turnaji:

„Poslední akce sezony se nám výsledkově vůbec nepodařila. Na turnaji v Říčanech jsme skončili čtvrtí po prohrách v prodloužení a na nájezdy v posledních dvou zápasech, kdy jsme si nechali v obou případech nasázet v průběhu hry velmi laciné góly. Dopředu jsme hráli s chutí, mnoho šancí ale skončilo na brankářích soupeřů. S takovou herní převahou jsme měli zápasy končit vítězně, proto mě mrzí, že jsme úspěšnou sezonu zakončili porážkou. Velmi slibně se jevila nová posila Samuel Fiala, velmi šikovný hráč na puku, který do našeho týmu výborně zapadl.“