Osmáci poměřili na turnaji DTS síly s Litvínovem a Plzní

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Dlouhodobá turnajová soutěž kategorie U14 svedla proti Tygrům Plzeň a Litvínov. Naše mužstvo si připsalo výhru, dvě porážky a jednu remízu. Hlavně zápasy s Litvínov splnily i ty nejpřísnější kritéria.

Sestava Tygrů: Štěpán Vopravil, Šimon Franz - Filip Kříž, Vojtěch Polák, Jakub Hujer - Ondřej Postl, Matěj Leden, Milan Jobek - Tomáš Typolt, Adam Knébl, Šimon Havlíček - Karolína Sýkorová - Tadeáš Tůma, Lukáš Meisel, Ondřej Culek, Lukáš Plos, Ota Dědek, Ondřej Šíma

BÍLÍ TYGŘI LIBEREC - HC PLZEŇ 1929 2:0, 2:3

Branky a nahrávky: 0:22 Polák (Tůma, Kříž), 19:09 Trunda - 14:24 Meisel, 17:54 Kříž (Leden).

Trenér šesté a osmé třídy Vojtěch Fiala:

„Začali jsme skvěle. Hráli jsme aktivně a vytvořili si během prvních střídání hned několik šancí. Gólový náskok jsme udrželi až do konce dvacetiminutovky. Plzeň ukázala svou kvalitu v druhé části a obraz hry se otočil. Nevím, jestli jsme si mysleli, že to máme v kapse, ale bylo to přesně naopak. Naše nasazení nebylo hodné Home Credit Arény.“

BÍLÍ TYGŘI LIBEREC - HC LITVÍNOV 0:2, 1:1

Branky a nahrávky: 11:15 Sýkorová (Meisel).

Trenér šesté a osmé třídy Vojtěch Fiala:

„Druhý zápas s Litvínovem byl odlišný. Kluci tahali víc než proti Plzni, ale nedokázali jsme z vytvořených šancí vstřelit góly. Jsem rád, že se po třech měsících vrátil do sestavy Jakub Hujer a věřím, že se brzo dostane do herní pohody, která ho zdobila před zraněním. S chutí hrála i naše nová posila Milan Jobek, hráč ročníku 2005, který se u nás neztratil.“

HC Plzeň 1929 - HC Litvínov 2:0, 3:0

Osmáci top foto 2018 leden