Páťáci vítězně zvládli přestřelku v Mladé Boleslavi

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Pátá třída si připsala první vítězný mistrovský zápas v novém ročníku. Na ledě Mladé Boleslavi naši mladíci po dvou třetinách vysoko vedli, soupeř pak duel zdramatizoval. Vítězství už si Bílí Tygři nicméně utéct nenechali a vyhráli 13:9.

Komentář trenéra Daniela Stehna: "Kluky chválím, týdenní práce na ledě se nám osvědčila, navíc s výhrou nad kvalitním soupeřem. Bruslařsky jsme rozhodně nepropadli, předvedli jsme velmi dobrý výkon. Po dvou třetinách jsme vedli 8:3 a kluky jsme upozorňovali, že ještě není hotovo. Nakonec z toho byl hodně divoký výsledek. Hráčům jsme i přes vítězství řekli, že takové výpadky už by se v páté třídě neměly stávat. Hraje se šedesát minut, ne pouze čtyřicet."