Aktuální zprávy

Petr Kolmann nominován na Sympaťáka WSM Ligy!

Liberec - V letošní sezoně probíhá už třetí ročník hlasování o největšího Sympaťáka WSM Ligy. Mezi šestnáctku nominovaných se dostal také Tygr Petr Kolmann, který je zároveň jedním z nejzkušenějších hráčů farmy v Benátkách.

Druhá nejvyšší hokejová soutěž také letos hledá svého nejsympatičtějšího hokejistu. Z každého celku, který ve WSM Lize působí, byl nominován jeden hráč, šestnáctku adeptů pak doplňují dvě divoké karty. Jednu z nich udělila redakce webu Hokej.cz, druhou pak loňský vítěz Mitchell Fillman.

Za Benátky byl takto zvolen Petr Kolmann, který letos dosud v dresu liberecké farmy sehrál pět zápasů a připsal si v nich skvělých sedm kanadských bodů za pět gólů a dvě asistence. V mladém benáteckém kádru zároveň plní roli jednoho z nejzkušenějších hráčů, v devětadvaceti letech patří mezi jednoznačně nejstarší členy soupisky.

Kolmann navíc ukazuje skvělou oddanost. V Benátkách letos působí už ve své deváté sezoně, po celou dobu pak nastupuje také v libereckém A-týmu. S Tygry zvedl nad hlavu Prezidentský pohár a odnesl si stříbrnou medaili z loňského ročníku.

Petr Kolmann s medailí

Rozmanitá konkurence

V anketě Sympaťák WSM Ligy Petr Kolmann bojuje s patnáctkou dalších zajímavých jmen. Karlovy Vary zastupuje brankář Filip Novotný, České Budějovice pak mladý Petr Kváča, přičemž oba se v minulých sezonách představili také v dresu Benátek nad Jizerou.

Kompletní seznam Kolmannových soupeřů naleznete níže. O vítězi rozhodnou fanoušci, kteří mohou hlasovat na Facebookovém účtu Hokej.cz až do půlnoci 28. ledna. Podpořte Petra Kolmanna svým hlasem!

Petr Kolmann a Lukáš Derner při defenzivní práci

Šestnáctka nominovaných

HC Energie Karlovy Vary – Filip Novotný
ČEZ Motor České Budějovice – Petr Kváča
Rytíři Kladno – Patrik Machač
HC Slavia Praha – Pavel Kolařík
SK Horácká Slavia Třebíč – Václav Čejka
HC Slovan Ústí nad Labem – David Bernad
HC Frýdek-Místek – Milan Mikulík
HC ZUBR Přerov – Juraj Šimboch
LHK Jestřábi Prostějov – Tomáš Divíšek
HC Benátky nad Jizerou – Petr Kolmann
HC Stadion Litoměřice – Vítězslav Bílek
AZ RESIDOMO Havířov – Jiří Krisl
SK Trhači Kadaň – Robert Černý
VHK ROBE Vsetín – Jakub Teper

Divoké karty

Mitchell Fillman – Václav Nedorost (ČEZ Motor České Budějovice)
Redakce Hokej.cz – Matěj Pekr (Rytíři Kladno)

Petr Kolmann si kryje kotouč

Související