Aktuální zprávy

Po výběhu Ještědu je nutná regenerace. Získejte voucher do Sport Park Medical!

Liberec - Tygří Letní Challenge je v plném proudu a již v sobotu 13. srpna pro vás máme další denní výzvu! Zaběhněte si pro voucher do Sport Park Medical!

Že je po pořádném sportovním výkonu potřeba také pořádná regenerace, to ví každý amatérský či vrcholový sportovec. Spojení Tygří Letní Challenge a centra sportovní fyzioterapie Sport Park Medical je tak zcela logické. A právě proto jsme si pro vás ve spolupráci s naším partnerem připravili další ze série jednodenních speciálních výzev.

Pro prvních 20 účastníků, kteří v sobotu 13. srpna zdolají trať Tygří Letní Challenge, jsme si přichystali speciální odměnu v podobě voucheru v hodnotě 350 Kč do zmíněného Sport Park Medical. Uplatnit jej můžete například na regenerační půlhodinovou masáž či na jinou ze služeb, které toto centrum nabízí. Klíčová tradičně není rychlost na trati, ale čas, v němž naskenujete cílový QR kód. Voucher bude pro vítěze k vyzvednutí spolu s odměnou na recepci hotelu Arena.

Zapojte se do sobotní výzvy a bojujte o parádní odměnu!

Pravidla Tygří Letní Challenge

  • Zdolej od 1. 8. do 31. 8. trať Tygří Letní Challenge na Ještěd
  • Změř si čas pomocí stopek, hodinek či telefonu a vyplň jej v cíli pomocí naskenování QR kódu
  • K času přidej svou fotografii z cíle či trati, čímž se kvalifikuješ do soutěže o hlavní ceny
  • Porovnej se s Bílými Tygry a ostatními fanoušky ve 4 soutěžních kategoriích (muži, ženy, děti od 9 do 14 let a děti di 8 let)
  • Nejlepší 3 v každé kategorii se mohou těšit na skvělé tygří odměny
  • Je možné zdolat trať víckrát a vylepšit si výsledný čas, nárok na odměnu má však každý účastník pouze jednou
  • Start v Tygří Letní Challenge je na vlastní nebezpečí
  • Zapojením do soutěže účastník souhlasí se zpracováním a užitím osobních údajů
  • Vzhledem k náročnosti trati si nezapomeňte sportovní oblečení a obuv

Kontaktní osoba v případě potíží: Katarína Holáňová (holanova@hcbilitygri.cz, +420 731 547 898)

Trať

Trať Tygří Letní Challenge startuje u spodní stanice vleku F10 (GPS: 50.7353067N, 14.9999928E). Vede pod lanovou dráhou na Ještěd a končí u asfaltové silnice (GPS: 50.7333119N, 14.9883064E).

Délka trati je 900 metrů, převýšení činí 290 metrů.

Jak dorazit na start?

1, Autem - Zaparkovat je možné na centrálním parkovišti P3 či na parkovišti P1 přímo u spodní stanice kabinové lanovky. Cena parkovného je 200 Kč / den.

2, Tramvají č. 3 - Vystupte na konečné na Horním Hanychově a pokračujte pěšky směrem ke spodní stanici kabinové lanovky.

Odměna pro účastníky a pro vítěze

Všichni účastníci Tygří Letní Challenge obdrží po zdolání trati balíček s tygřími odměnami v podobě pamětní medaile, voucheru na vstupenku, voucheru do fanshopu či další drobné dárky. K vyzvednutí budou od 1. srpna oproti jmennému seznamu na recepci hotelu Arena v areálu Sport Parku Liberec.

Pro prvního v každé kategorii jsme si přichystali permanentní vstupenku na sezonu 2022/23, druhé místo bude znamenat originální dres pro sezonu 2022/23 s podpisy A-týmu a za třetí místo si můžete odnést repliku dresu pro sezonu 2022/23 s podpisy A-týmu. A to už je pořádná motivace!

Tak co, troufnete si zdolat oblíbenou Tygří Letní Challenge?

Související