Mládežnický hokej

Pod Ještědem odstartuje další ročník kempu Bílých Tygrů

Liberec - Čtyři tréninky denně, doprovodný program i možnost dovednostních individuálních tréninků. Bílí Tygři organizují další ročník hokejového kempu, který se uskuteční mezi 14.-19. červencem. Na děti čeká liberecká trenérská špička včetně dvou mládežnických reprezentačních trenérů Milana Plodka a Richarda Loba.

Čtyři skupiny a až 120 dětí. Areál libereckého SportParku v červenci ožije hokejovým kempem. Na jeho třetí ročník se tentokrát sjedou děti ročníků 2006 – 2010 (4.-8. třída). Na účastníky čeká kromě rozmanitých sportovišť také Sense aréna, střelnice, nebo možnost individuálních dovednostních tréninků zaměřených na bruslení, stickhandling.

Kemp 2018 top obrázek článek

Celý průběh kempu budete už tradičně moct sledovat na facebookové stránce, v pátek zase budete moct přijít podpořit své ratolesti do Home Credit Areny na galavečer All Stars Skills, kde ročníky poměří síly v rychlosti bruslení, šikovnosti, střelbě a samostatných nájezdech.

Všichni účastníci obdrží jako dárek dres/tričko s logem tygřího hokejového kempu a těšit se můžou i na trénink s vybranou osobností z A-týmu. Chybět nebude ani speciální brankářský trénink.

Hokejový kemp 2017 top 3

Související