Přijďte si zabruslit s tygří základnou! Náborová akce se koná 9. června

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - V sobotu 9. června budete mít jedinečnou možnost absolvovat trénink základny Bílých Tygrů Liberec. Náborová akce bude trvat přesně hodinu a odehrávat se bude na ledě Home Credit Arény.

Chcete se v parném počasí ochladit na ledové ploše? Jestli ano, můžete 9. června dorazit na volně přístupný trénink tygří základny. Sraz je naplánován v 10:30 na VIP parkovišti pod Home Credit Arénou.

A koho se akce týká? Ročníků 2011, 2012, 2013 a mladší. Akce bude trvat do 12:00 a účastnit se jí budou trenéři Tělovýchovné jednoty Bílých Tygrů Liberec. Dorazte a vyzkoušejte si na vlastní kůži, jaké je to být Tygrem.

STAŇ SE TYGREM I TY!

Jediné, s čím musíte bezpochyby přijít, je zájem o hokej a úsměv na tváři. Dorazit se pokuste s co největším počtem hokejového vybavení (helma, přičemž stačí cyklistická, lyžařské rukavice, brusle) a možná budete mít doma malého Tygra už napořád.