Mládežnický hokej

Prvňáci mají za sebou další turnaj ze série o Liberecký pohár

Liberec - Také Tygřata z první třídy se o víkendu činila. V sobotu přivítala na domácím ledě ve Svijanské aréně královéhradecký Mountfield, Mladou Boleslav a pražskou Spartu. A znovu předvedla parádní výkony!

Je již tradicí, že se fanoušci při utkáních nejmenších Tygrů nenudí. A turnaj o Liberecký pohár nebyl v sobotu výjimkou! Na ledě se odehrávala podívaná plná krásných gólů, zákroků brankářů a také soubojů, ať už chtěných či nechtěných. To vše před parádní kulisou, kterou vytvořili rodiče jednotlivých hráčů.

Stejné celky na sebe narážejí v průběhu celé sezony a na sobotním klání bylo přesně vidět, jak se všichni malí hokejisté v jednotlivých dovednostech zlepšují. Všechny týmy předváděly parádní výkony a na závěr si vysloužily pochvalu nejen od rodičů, ale také od svých trenérů.

Podívejte se na sestřih povedeného turnaje!

Daniel Stehno o sobotním Libereckém poháru:

"Děti předvedly skvělé výkony, za které je musím pochválit. Zároveň jsme se opět mohli opřít o vynikající domácí prostředí, které nám vytvořili rodiče hráčů. Ti se navíc postarali také o občerstvení. Chtěl bych jim za to moc poděkovat. Pochválit musím také soupeře, kteří předvedli bojovný výkon. Myslím, že za sebou máme další parádně zorganizovaný turnaj, který si všichni naplno užili."

Související