Prvňáci změřili síly s Mladou Boleslaví, Hradcem a Spartou

Date of publication Author Dominik Jakubec

Liberec - Konkurence toho nejtěžšího kalibru čekala o víkendu na malé hokejisty z první třídy. Vyrazili totiž do Mladé Boleslavi, kde se na turnaji v rámci Libereckého poháru utkali s domácími Bruslaři, Spartou a Hradcem Králové.

Nutno podotknout, že se s touto konkurenci naši nejmenší hokejisté popasovali na výbornou. Silných soupeřů se nezalekli, ba naopak, nechali se jimi vybičovat k skvělým výkonům. Proti domácí Mladé Boleslavi a proti Hradci Králové si po nervydrásajícím souboji připsali remízy, Spartě nakonec po bojovném a sympatickém výkonu podlehli.

Průběh turnaje si můžete připomenout v následujícím sestřihu. Za video děkujeme panu Menclovi.

Daniel Stehno o zápasech:

"Klukům bych chtěl moc poděkovat za nádherné výkony, které na ledě předváděli. Bylo vidět, jak se všichni hokejem především baví. Už v takhle brzkém věku ukazují, že v sobě mají velké tygří srdce. Stejně tak bych rád poděkoval také rodičům za jejich podporu."

první třída radost