První den turnaje v Pardubicích U19 zvládla fantasticky!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Pardubice/Liberec - Skvělá práce! Kategorie U19 si zatím v Pardubicích počíná na výbornou. Před nedělním programem urvala v utkáních s Litvínovem a Třincem dvě výhry, stoprocentní je ale i domácí Dynamo.

V obou zápasech přitom Tygři prohrávali, s Litvínovem už dokonce 0:2, ale čtyřmi góly skóre obrátili. Ve druhém utkání dal také první branku soupeř, nicméně opět naše mužstvo nepříznivý vývoj skóre zvrátilo. Nejproduktivnějšími střelci jsou doposud Jakub Rychlovský a Jan Cikhart, který mají oba po dvou brankách.

BÍLÍ TYGŘI LIBEREC – HC LITVÍNOV 4:2 (0:1, 2:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 26:57 Kovář (Hampl), 29:57 Cikhart (Hájek, Had), 30:40 Rychlovský (Žemba), 34:32 Cikhart (Vomáčka) – 0:47 Bartoš (Šarlinger), 18:35 Berka (P. Svoboda). Vyloučení: 1:2. Bez využití. Diváci: 30. Průběh utkání: 0:2, 4:2.

Bílí Tygři Liberec: Pařík – Charvát, Adamec, Ira, Had, Kovář, Hampl, Šuráň, Moc, Rychlovský, Šafařovský, Žemba, Cikhart, Hájek, Vomáčka, Drábek, Strnad, Šeliga, Liška, Jiruš, Dospěl.
HC Litvínov: D. Svoboda – Liška, Bártek, Damašek, Šubrt, Baláž, Kroupa, Dufek, P. Svoboda, Kysela, Berka, Bartoš, Šarlinger, Kovačič, Jouza, Fišer.

BÍLÍ TYGŘI LIBEREC – HC OCELÁŘI TŘINEC 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 28:37 Jiruš (Dospěl), 38:34 Charvát (Adamec, Šafařovský) – 5:03 Čmiel (Rufer). Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 0:1, 2:1.

Bílí Tygři Liberec: Čajan – Charvát, Adamec, Ira, Had, Kovář, Hampl, Šuráň, Moc, Rychlovský, Šafařovský, Žemba, Cikhart, Hájek, Vomáčka, Drábek, Strnad, Šeliga, Liška, Jiruš, Dospěl.
HC Oceláři Třinec: Ochman – Havránek, Čmiel, Najsar, Rufer, Michálek, Geidl, Králík, Tománek, Krč, Krzák, Radzienciak, Indršt, Urban, Sarossy, Cienciala, Mituchovič.

Rozpis zápasů - neděle 12. srpna

10:00 BK Havlíčkův Brod - Bílí Tygři Liberec