Mládežnický hokej

Realizační týmy pro sezónu 2022/2023

Liberec - Do sezóny 2022/2023 vstoupí Tělovýchovná jednota s podstatnou změnou ve struktuře realizačních týmů – každé sportovní třídě se v roli hlavního kouče bude věnovat jiný trenér. Přineslo to rozšíření realizačních týmů o několik nových trenérů.

Akademické celky si mezi sebou prohodí asistenty. K juniorce míří Jiří Vozák, k dorostu se přidá Václav Kočí. U nejmladších Tygrů bude roli hlavního kouče a vedoucího základny nově zastávat Petr Šafařovský. Daniel Stehno se naopak přesouvá ke starším hráčům, trénovat bude páťáky.

U nejmladších hokejistů posílí trenérský tým dvacetiletý Benjamin Vomáčka, který v liberecké mládeži donedávna působil jako hráč. Další výraznou posilou naší trenérské sestavy je Nicol Lucák Čupková. Bývalá kapitánka slovenské hokejové reprezentace žen po uplynulé sezóně ukončila aktivní kariéru, kterou z velké části strávila v Rusku, a v Liberci začne svoji trenérskou etapu. Působit bude také u mladých tygříků od školky až po třetí třídu.

Právě třeťákům bude své bohaté zkušenosti v roli hlavního kouče nově předávat Lukáš Pabiška! Bývalý útočník Liberce, Mladé Boleslavi a Benátek nad Jizerou odehrál v extralize a druhé nejvyšší soutěži v součtu úctyhodných 822 zápasů. Nová tvář povede také šestou třídu. Jana Lucáka můžete blíže poznat v rozhovoru zde.

Nejen všem trenérům přejeme v nové sezóně znovu mnoho úspěchů!

Související