Rozpis ELIOD Extraligy mladšího dorostu. Tygři pojedou v prvním kole na Kometu!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Mladší dorostenci se hned v úvodním kole setkají s velmi silnou brněnskou Kometou, poté navíc nastoupí v Havlíčkově Brodě. Až následně se přesunou na domácí led, kde střetnou s Pardubicemi. Základní část skončí na začátku prosince.

Mladší dorostenci vyjedou poprvé na led k soutěžnímu utkání 9. září, kdy pocestují na led svého prvního soupeře, nepříjemné brněnské Komety. Poté se navíc přesunou do Havlíčkova Brodu, kde ve druhém kole vyzvou domácí celek.

Následující souboj bude už pod Ještědem. V sobotu 16. září zavítá do Svijanské Arény pardubické Dynamo, pak souboj s Letňany. Konec základní části je naplánován na 2. prosince, kdy se šelmy utkají s Hradcem Králové.

Následovat bude nadstavbová část a play-off a závěrečný turnaj. Časový harmonogam zase jako již tradičně tady, začátky zápasů budou upřesněny. ELMD Rozpis 2017/2018