Mládežnický hokej

Rozpis zápasové přípravy ladí i dorostenci. Na koho narazí?

Liberec - Přípravná utkání se pomalu ale jistě blíží. A výjimkou není ani kategorie U17, jež má před sebou první zápasový test už 30. července. Kromě již potvrzených měřeních sil s obvyklými rivaly z českých luhů a hájů jedná celek Richarda Loba také o duelech se soupeři ze zahraničí.

Ještě před začátkem herní přípravy absolvuje náš dorost čtyřdenní soustředění v západočeské Blatnici, které proběhne mezi 15. a 18. červencem.

Úvodní přípravný duel sehrají Bílí Tygři předposlední červencový den, kdy je čeká výjezd do Litvínova. V polovině srpna je čeká domácí turnaj s účastí Hradce, Boleslavi a Salzburgu. S rakouským velkoklubem mají rozjednané ještě jedno utkání, zatím však není potvrzené. Stejně jako dvojice měření sil s Eisbärenem Berlín, což by jistě bylo také velice zajímavé! Přípravný cyklus Severočeši zakončí 11. září s hradeckým Mountfieldem.

Rozpis přípravných zápasů

30.7.: HC Litvínov - Bílí Tygři Liberec
5.8.: Bílí Tygři Liberec - HC Litvínov
11.8.: HC Dynamo Pardubice - Bílí Tygři Liberec
13.8.: HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec
15.8: turnaj v Liberci (Hradec, Boleslav, Salzburg)
16.8.: Bílí Tygři Liberec - EC Red Bull Salzburg
19.8.: Mountfield HK - Bílí Tygři Liberec
21.8.: Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha
28.8.: BK Ml. Boleslav - Bílí Tygři Liberec
5.9.: Bílí Tygři Liberec - Eisbären Berlín
6.9.: Bílí Tygři Liberec - Eisbären Berlín
9.9.: Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice
11.9.: Bílí Tygři Liberec - Mountfield HK.
*Modře označené zápasy zatím nejsou potvrzené.

Po konci přípravy rozehrají šelmy 17. září základní část ELIOD Extraligy dorostu, prvním soupeřem jim na libereckém ledě budou Karlovy Vary.