Sedmá třída na turnaji v Jaroměři zářila! Brala druhé místo

Jaroměř/Liberec - Sedmá třída Bílých Tygrů na turnaji v Jaroměři třikrát vyhrála a pouze jednou prohrála. První místo jí tak uzmula první příčku, Tygři brali stříbrné medaile. Na turnaji se hrálo systémem 3x15 minut, o to víc jsou cennější dvě výhry s čistým kontem našeho mužstva.

Soupiska Bílých Tygrů

Ferdinand Macourek, Daniel Pech, Lukáš Tomeš - Adrien Bartovič, Lukáš Ehrenberger, Jacob Ficenec, Jakub Jína, Jan Jína, Damian Kadlec, Nikolaj Klimov, Tomáš Kučera, Marek Macháček, Imrich Maxin, Hamuldi Moussa, Tereza Plosová, Pavel Průšek, David Rozsíval, Vasyl Shpilka, Tomáš Tomka, Matyáš Ulman, Teodor Vápeník.

Trenér Jiří Peřina o turnaji

„Nechytli jsme začátek prvního utkání, ale naše další tři vystoupení jsme odehráli poctivě a týmově. O tom svědčí také skutečnost, že jsme třikrát vyhráli a obdrželi pouze jednu branku. Jelikož jsme hráli systémem 3x15 minut, čistých kont si ceníme.“