Šestá třída v přátelském utkání po boji podlehla Hradci

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Po dvou vysokých výhrách na úvod soutěže mladších žáků si šelmy zkusily souboj s o poznání kvalitnějším soupeřem. V rámci přípravného klání sehrály s hradeckým Mountfieldem pěkný zápas, naneštěstí ale nechaly soupeře odskočit během první třetiny a ztrátu už dohnat nedokázaly.

Mountfield HK - Bílí Tygři Liberec 5:3 (3:0, 0:2, 2:1)

Branky a nahrávky Liberce: 23. Zeman, 31. Beránek (Bělohorský), 48. Werner.

Sestava Liberece: Hrášek - Šťástková, Svoboda, Werner, Kindle, Choma, Bělohorský, Čančík, Zeman, Francán, Bernat, Baksaláry, Moussa.

Hodnocení trenéra Václava Lacka: "O lepší výsledek nás bohužel připravily neproměněné příležitosti v úvodní dvacetiminutovce. Ve druhé třetině jsme byli lepší, ale ve třetí jsme soupeři opět dovolili odskočit a branka Wernera v závěru už nestačila. Přesto byla k vidění spousta pěkných akcí na obou stranách!"