Skvělý comeback na úvod přípravy! Hradec zlomil juniory až v prodloužení

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - První zápas nové mládežnické sezóny v libereckém podání obstarali junioři, kteří se k přípravnému duelu vydali do Hradce Králové. Původně spíše opatrné střetnutí se ve třetí části pořádně otevřelo. Mountfield v 52. minutě vedl už 4:1, jenže Tygři se nevzdali a dokázali vyrovnat! Branku na 4:4 vstřelil Vojtěch Hois dokonce v poslední vteřině řádné hrací doby. V následném prodloužení byli úspěšnější domácí, pomyslný bod je ovšem pro naše hráče vzhledem k vývoji také velice cenný.

U20: Mountfield HK - Bílí Tygři Liberec 5:4 po prodl. (1:1, 1:0, 2:3 - 1:0)

Branky a nahrávky: 17. Matěj Beneš (Michal Beneš), 23. Mach (Souček), 49. Prášek (Matěj Beneš), 52. Nevšímal (Michal Beneš, Boukal), 61. Havlíček (Prášek) – 8. Koštoval (Lysoněk, Hrabčák), 53. Przybyla (Hrabčák, Lysoněk), 53. Matas (D. Pérez, Przybyla), 60. Hois.

Sestava Liberce: Krátký (Hambálek) – Koštoval (A), Duschka (C), Rybář (A), Ehrenberger, Jakubec, Várady, D. Pérez – Matas, Przybyla, Bačkovský, Lysoněk, Fiala, Hois, J.Pérez, Janata, Jansa, Hrabčák, Vološín, Kofroň.