Soupiska kategorie U16 pro nadcházející ročník 2018/2019!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Kategorie U16 vstoupí do premiérové sezony po reorganizaci soutěží s třemi brankáři, devíti obránci a třinácti útočníky. Tým také nově doplnily dvě posily David Putz a Jakub Masař.

Bronzový tým z uplynulého ročníku zůstal v podstatě stejný. Jádro budou tvořit jak medailisté, tak nově také hráči loňské osmé třídy: Tomáš Trunda, Tadeáš Tůma, Vojtěch Polák, Matěj Leden, Filip Kříž, Lukáš Meisel, Lukáš Plos, Štěpán Vopravil, Ondřej Culek a Ondřej Šíma s Jakubem Hujerem.

Tým posílili ještě další dva útočníci. Ze Žďáru nad Sázavou přišel pod Ještěd David Putz a z brněnské Komety se k Tygrům přesunul Jakub Masař.

Extraliga je zpátky! O víkendu nastoupí do domácích bojů U19 a U16

Očekává se, že v případě zranění naskočí do bojů za U16 i osmáci, stejně jako tomu bylo v předešlých sezonách. Na rozpis ročníku 2018/2019 se můžete podívat tady.

Brankáři a obránci dorost 2018/2019
Útočníci soupiska dorost 2018/2019