Aktuální zprávy

Speciální výzva s Géčkem! Kdo si vyběhne pro vouchery?

Liberec - Na středu 10. srpna jsme si pro vás připravili v rámci Tygří Letní Challenge ve spolupráci s Nákupním centrem Géčko Liberec speciální výzvu. Doběhnete si pro některý z voucherů?

Nákupní centrum Géčko si jako partner Tygří Letní Challenge připravil pro fanoušky speciální výzvu. Pro prvních 20 účastníků, kteří ve středu 10. srpna zdolají trať na Ještěd, máme nachystanou odměnu v podobě voucheru na nákup, který můžete využít v libovolném z obchodů v Géčku. Stačí vyrazit na trať a být mezi prvními 20, co dorazí do cíle. Klíčová není rychlost na trati, ale čas, v němž naskenujete cílový QR kód. Voucher bude pro vítěze k vyzvednutí spolu s odměnou na recepci hotelu Arena.

Neváhejte a vyrazte na trať! Napodobit můžete Oscara Flynna či některé z Tygrů, kteří před 20 lety pomohli našemu týmu do extraligy. Jejich počínání si můžete prohlédnout níže.


Pravidla Tygří letní challenge

  • Zdolej od 1. 8. do 31. 8. trať Tygří Letní Challenge na Ještěd
  • Změř si čas pomocí stopek, hodinek či telefonu a vyplň jej v cíli pomocí naskenování QR kódu
  • K času přidej svou fotografii z cíle či trati, čímž se kvalifikuješ do soutěže o hlavní ceny
  • Porovnej se s Bílými Tygry a ostatními fanoušky ve 4 soutěžních kategoriích (muži, ženy, děti od 9 do 14 let a děti di 8 let)
  • Nejlepší 3 v každé kategorii se mohou těšit na skvělé tygří odměny
  • Je možné zdolat trať víckrát a vylepšit si výsledný čas, nárok na odměnu má však každý účastník pouze jednou
  • Start v Tygří Letní Challenge je na vlastní nebezpečí
  • Zapojením do soutěže účastník souhlasí se zpracováním a užitím osobních údajů
  • Vzhledem k náročnosti trati si nezapomeňte sportovní oblečení a obuv

Kontaktní osoba v případě potíží: Katarína Holáňová (holanova@hcbilitygri.cz, +420 731 547 898)

Trať

Trať Tygří Letní Challenge startuje u spodní stanice vleku F10 (GPS: 50.7353067N, 14.9999928E). Vede pod lanovou dráhou na Ještěd a končí u asfaltové silnice (GPS: 50.7333119N, 14.9883064E).

Délka trati je 900 metrů, převýšení činí 290 metrů.

Jak dorazit na start?

1, Autem - Zaparkovat je možné na centrálním parkovišti P3 či na parkovišti P1 přímo u spodní stanice kabinové lanovky. Cena parkovného je 200 Kč / den.

2, Tramvají č. 3 - Vystupte na konečné na Horním Hanychově a pokračujte pěšky směrem ke spodní stanici kabinové lanovky.

Odměna pro účastníky a pro vítěze

Všichni účastníci Tygří Letní Challenge obdrží po zdolání trati balíček s tygřími odměnami v podobě pamětní medaile, voucheru na vstupenku, voucheru do fanshopu či další drobné dárky. K vyzvednutí budou od 1. srpna oproti jmennému seznamu na recepci hotelu Arena v areálu Sport Parku Liberec.

Pro prvního v každé kategorii jsme si přichystali permanentní vstupenku na sezonu 2022/23, druhé místo bude znamenat originální dres pro sezonu 2022/23 s podpisy A-týmu a za třetí místo si můžete odnést repliku dresu pro sezonu 2022/23 s podpisy A-týmu. A to už je pořádná motivace!

Tak co, troufnete si zdolat oblíbenou Tygří Letní Challenge?

Související