Mládežnický hokej

Stále se můžete hlásit na letní kempy Bílých Tygrů! Nepropásněte skvělou šanci

Liberec - Bílí Tygři o letních prázdninách pořádají oblíbené hokejové kempy, letos si navíc vybere každý mezi ročníky 2008 a 2016. Na BTL Development Days i příměstský hokejový kemp jsou ještě k dispozici volná místa. Nepropásněte možnost rozvíjet se pod pod vedením mládežnických reprezentačních trenérů a trenérů přední hokejové akademie ČR!

BTL Development Days

Jak už samotný název napovídá, letos se kemp pro starší kategorie neuskuteční v doposud obvyklém formátu pětidenního soustředění v kuse, ale odehraje se ve čtyřech samostatných jednodenních blocích. Každý den bude specializovaný na jednu konkrétní dovednost, na speciální program se jako obvykle mohou těšit i gólmani. Důležitou změnou také je, že kemp letos bude bez ubytování. Strava i pitný režim nicméně zůstávají klubem zajištěny.

Všechny důležité informace najdete zde
Předběžně rezervovat se můžete tady


Příměstský hokejový kemp Bílí Tygři hledali cestu, jak s možností letního kempu vyhovět i mladším ročníkům, z jejichž strany klub dlouhodobě registruje zájem. Na výběr je ze dvou pětidenních turnusů v první polovině srpna. Kluky a holky budou čekat minimálně tři dny na ledě, ale také pestré sportovní vyžití v areálu Sport Parku Liberec. Příměstský hokejový kemp je určený také pro gólmany, kteří se rovněž mohou těšit na speciální program.

Všechny důležité informace najdete zde
Registrovat se můžete tady.


Budeme se na Vás i Vaše děti těšit!

Související