Staň se členem redakce. Staň se členem týmu!

Date of publication Author Redakce

Liberec - Máš rád sport a chtěl bys ho poznat z jiné perspektivy? Pak pro tebe možná máme brigádu snů. Staň se členem redakce klubového webu Bílých Tygrů a buď součástí nejvýraznější sportovní organizace v Libereckém kraji!

Rád píšeš, fotíš nebo natáčíš? Zajímá tě sportovní žurnalistika, nebo jsi pouze sportovní nadšenec? Chtěl bys poznat, jak funguje profesionální sportovní organizace? Pak rozhodně zbystři. Hledáme středoškolské či vysokoškolské studenty, kteří by doplnili redakční tým klubového webu Bílých Tygrů Liberec.

Co od tebe očekáváme? Hokej je týmový sport, a to samé platí také o naší redakci. Rozhodně tedy musíš být týmovým hráčem. Nepožadujeme od tebe žádné velké zkušenosti, naopak tě rádi vše naučíme. Pokud to ale se sportovní novinařinou myslíš vážně, určitě bys měl vědět, kam umístit čárku nebo jaká tvrdá či měkká i se píší v názvu Bílí Tygři Liberec. A jestli o nás chceš psát, rozhodně by ses měl účastnit domácích zápasů. Akreditaci ti samozřejmě zajistíme.

Pokud jsi ochoten obětovat redakční činnosti část svého volného času, můžeš se na oplátku těšit na obrovskou salvu zkušeností i zážitků. Poznáš novinářskou práci z mnoha různých úhlů, pochopíš fungování sportovního klubu a setkáš se s hráči také v jiné roli než v akci na ledě. A když se budeš snažit, můžeš se podívat také do zahraničí a otevřít si do budoucna spoustu dveří.

Pokud si myslíš, že můžeš být naším novým spoluhráčem, pak neváhej a ozvi se nám na tygriredakce@gmail.com. Rádi tě uvítáme mezi námi!

Co požadujeme?

• znalost českého jazyka a schopnost kvalitního psaného projevu
  • ochota obětovat část svého volného času
  • vlastní notebook
  • odpovědnost, samostatnost a flexibilitu

V čem spočívá naše práce?

• psaní zápasových i mimozápasových článků
  • psaní textových online reportáží z domácích utkání
  • komunikace s vedením klubu
  • rozhovory s hráči, trenéry
  • články týkající se mládežnických mužstev
  • účast na nehokejových akcích (Autogramiády apod.)
  • a mnoho dalšího...

A co nabízíme?

• především mnoho rozmanitých zkušeností
  • kompletní zaučení